Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Praca biblioteki w okresie świąteczno-noworocznym. Sprawdź zmiany

10.12.2019 13:01 | 0 komentarzy | d

W Wigilię do godziny 12.00 a w Sylwestra do 14.00. Sprawdź, jak pracują oddziały i filie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu w okresie świąteczno-noworocznym.

Praca biblioteki w okresie świąteczno-noworocznym. Sprawdź zmiany
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Wigilię czytelnicy mogą skorzystać z oferty Centrali przy ul. Kasprowicza 12, filii nr 2 na Ostrogu przy ul. Bielskiej 12 i filii nr 8 przy ul. Żorskiej 2 w godz. 8.00-12.00. W Sylwestra, oprócz wyżej wymienionych dodatkowo czynne będą również: filia nr 4 w Szpitalu przy ul. Gamowskiej i filia nr 9 w Brzeziu. Ostatni dzień roku biblioteka będzie otwarta w godzinach 8.00-14.00.

W dniach 27 grudnia - 3 stycznia biblioteka działa zgodnie z harmonogramem godzin otwarcia (z wyjątkiem filii na Płoni, która będzie w tym czasie zamknięta oraz filii w Ocicach i Markowicach, które będą nieczynne tuż po świętach tj. 27 grudnia) i zaprasza wszystkich do odwiedzin.

- Naszym obecnym i przyszłym Czytelnikom życzymy spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wielu literackich i kulturalnych przeżyć w towarzystwie biblioteki – mówi Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP.

źródło: MiPBP Racibórz 

Ludzie:

Małgorzata  Szczygielska

Małgorzata Szczygielska

Dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.