środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Mieczysław Kieca zadecydował. Wybrał drugiego zastępcę

03.12.2019 09:05 | 7 komentarzy | mak

Przez ostatnie tygodnie prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca szukał kolejnego zastępcy. Zgłoszenia można było przesyłać bezpośrednio do szefa miasta. Jak się dowiedzieliśmy, zainteresowanie było całkiem spore. Ostatecznie na rozmowę "przy kawie", czyli dalszy etap rekrutacji, włodarz zaprosił osoby, których kandydatury uznał za najciekawsze. Dziś po godz. 11.00 prezydent poda swoją decyzję. Poznamy nazwisko drugiego wiceprezydenta.

Mieczysław Kieca zadecydował. Wybrał drugiego zastępcę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O godz. 11.00 w Urzędzie Miasta w Wodzisławiu rozpocznie się konferencja prasowa. Przedstawiony zostanie nowy zastępca prezydenta oraz nowy schemat organizacyjny urzędu miasta.

Przypomnijmy, że zmiany organizacyjne w wodzisławskim urzędzie były zapowiadane już w październiku. Z audytu, który na zlecenie wodzisławskiego magistratu wykonała firma Inorg z Gliwic wynika między innymi, że prezydent Mieczysław Kieca wziął na siebie zbyt dużo obowiązków. Podlega mu aż 11 urzędowych komórek i samodzielnych stanowisk. To więcej, niż mają jego odpowiednicy w innych miastach. A obecnie w Wodzisławiu Śl. jest tylko jeden zastępca prezydenta - funkcję tę pełni Izabela Kalinowska.

Zainteresowani stanowiskiem wiceprezydenta mogli przesyłać swoje oferty. Podstawą było, by spełniali wymogi formalne, czyli posiadali wykształcenie wyższe oraz minimum 6 lat stażu pracy. Poszukiwana była osoba, która potrafi zarządzać procesowo i umiejętnie kierować zespołem ludzkim.

Nazwisko drugiego wiceprezydenta podamy w trakcie konferencji prasowej.

Ludzie:

Mieczysław Kieca

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.