Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Epidemia koronawirusa:

Mikołaj przyjedzie do Jastrzębia

29.11.2019 15:50 | 0 komentarzy | AgaKa

Charakterystyczny czerwony strój, broda, niski głos i worek pełen prezentów… W grudniu Święty Mikołaj tradycyjnie odwiedzi Jastrzębie Zdrój. Kiedy będzie można go spotkać?

Mikołaj przyjedzie do Jastrzębia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza okazja do spotkania Mikołaja nadarzy się już 1 grudnia. Impreza to będzie jednak nietypowa, bo odbędzie się na… lodowisku. Na świąteczną ślizgawkę z Mikołajem zaprasza MOSiR Jastrzębie. O godzinie 11.00 na Jastorze rozpoczną się pokazy jazdy figurowej na łyżwach oraz gry i zabawy. W ramach spotkania można będzie skorzystać z fotobudki, a dla najmłodszych przewidziano dodatkowe niespodzianki. Wstęp zgodnie z cennikiem lodowiska.

6 grudnia Święty Mikołaj odwiedzi zarówno Miejski Ośrodek Kultury, jak i Miejską Bibliotekę Publiczną. W MOK-u świąteczne spotkanie rozpocznie się o 16.30 wizytą iluzjonisty. Damian Spętany przeniesie dzieci w świat prawdziwej magii. O 17.00 zostaną zapalone światełka na choince, znajdującej się przed siedzibą MOK-u. W programie również występ wokalny uczestników zespołu teatralnego „Złota Gęś” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Jastrzębiu-Zdroju, oraz spektakl „ELFY TRZY” w wykonaniu Teatru Kultureska.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej postać Świętego Mikołaja patronować będzie warsztatom plastycznym. Te rozpoczną się już o godzinie 16.00. Godzinę później mali widzowie będą mogli zobaczyć spektakl „Przybądź Święty Mikołaju” w wykonaniu Teatru Małego.