Niedziela, 17 stycznia 2021

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

Epidemia koronawirusa:

Odwiedź żorskie lodowisko już od 1 grudnia

29.11.2019 15:44 | 0 komentarzy | AgaKa

Małymi krokami zbliża się zima i choć śniegu jeszcze brak, to w Żorach już teraz rozpoczyna się sezon na sporty zimowe! Już od najbliższej niedzieli, 1 grudnia będzie można wybrać się na ślizgawkę MOSiR Żory.

Odwiedź żorskie lodowisko już od 1 grudnia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sezonowe lodowisko, mieszczące się obok hali sportowej przy ul. Folwareckiej 10, co roku przyciąga fanów łyżwiarstwa, którzy próbują swoich sił w tym sporcie już od najmłodszych lat! Początki bywają trudne, dlatego żorskie lodowisko oferuje wypożyczenie foczek do nauki jazdy. Organizowane są też szkółki łyżwiarskie dla dzieci i dorosłych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. W hali sportowej można wypożyczyć łyżwy, dostępne w rozmiarach od 28 do 46. Przed wypożyczeniem sprzętu należy wypełnić formularz – druki dostępne są online lub w kasie hali MOSiR Żory. Wypożyczalnia oferuje także usługę ostrzenia łyżew.

Z lodowiska można korzystać indywidualnie lub w zorganizowanych grupach szkolnych i przedszkolnych - w tym drugim wypadku wejścia przewidziane są na godziny 9:00-14:00. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach jak co roku planuje organizację na lodowisku dyskotek na łyżwach oraz innych imprez tematycznych.