Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Na raciborskim rynku stanie mobilne lodowisko

29.11.2019 13:03 | 3 komentarze | d

Na początku grudnia mBank w samym sercu dziesięciu polskich miast postawi 300-metrowe bezpłatne lodowiska. Jednym z tych miejsc będzie raciborski rynek.

Na raciborskim rynku stanie mobilne lodowisko
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bełchatów, Łomża, Kalisz, Kłodzko, Przemyśl, Racibórz, Stalowa Wola, Suwałki, Włocławek i Żywiec – to w tym miastach staną mobilne lodowiska.

- Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Lodowiska zostaną otwarte już 13 grudnia 2019 roku (z wyjątkiem Kalisza, Łomży i Raciborza, gdzie lodowisko wystartuje dwa dni później) i będą czynne aż do 24 lutego 2020 roku – informuje Emilia Kasperczak, ekspert ds. relacji z mediami mBank.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, będą mogły skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji, wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.

Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, udostępnione zostaną specjalne „chodziki” misie, które pomogą im utrzymać równowagę. Atmosferę na lodowisku umili dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, będzie można też skosztować gorącej kawy.