Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Podsłuchy z turnieju piłkarskiego

28.11.2019 10:21 | 0 komentarzy | web

Racibórz był w tym roku gospodarzem Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Jedna z imprez, piłkarska, odbyła się w Arenie Rafako. Zdania są podzielone, czy lepiej bawiły się dzieci, czy dorośli. Pewne jest tylko, że, w przeciwieństwie do dzieci, dorośli mieli duże szanse znać wcześniej celebrytów prowadzących imprezę: Katarzynę Cichopek, Marcina Hakiela i Sebastiana Milę.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Złośliwy komentarz tygodnia Bożydara Nosacza

Racibórz był w tym roku gospodarzem Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Jedna z imprez, piłkarska, odbyła się w Arenie Rafako. Zdania są podzielone, czy lepiej bawiły się dzieci, czy dorośli. Pewne jest tylko, że, w przeciwieństwie do dzieci, dorośli mieli duże szanse znać wcześniej celebrytów prowadzących imprezę: Katarzynę Cichopek, Marcina Hakiela i Sebastiana Milę. Warto dodać, że w ramach tych samych obchodów, odbył się w Raciborzu także koncert braci Golców, którzy jak powszechnie wiadomo, są aktualnie idolami dziecięcej widowni. Nic więc dziwnego, że piskom zachwytu kilku- i kilkunastolatków nie było końca, a ich smartfony były rozgrzane do czerwoności w wyniku nagrywania hitów góralskiej kapeli. My, jak zwykle, mimo panującego hałasu, usiłowaliśmy podsłuchać rozmowy licznych celebrytów i (też jak zwykle) z góry przepraszamy, jeśli coś przekręciliśmy.

Od lewej: Starosta Grzegorz Swoboda, były piłkarz Sebastian Mila i nasza mistrzyni Justyna Święty-Ersetic
Sebastian Mila, były reprezentant Polski w piłce nożnej, który w ubiegłym roku zakończył karierę zawodnika, rozmawia z młodymi raciborskimi piłkarzami.
Prezydent Dariusz Polowy kompletuje drużynę do zawodów w przeciąganiu liny. Prawdopodobnie zwraca się do swojego niewidocznego zastępcy stojącego zwyczajowo gdzieś z boku, czyli wiceprezydenta Michała Fity. Za prezydentem stoi już nasz olimpijczyk Ryszard Wolny.

bozydar.nosacz@outlook.com

Zobacz pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com