Piątek, 24 września 2021

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Oto prawdziwi szczęściarze! Sprawdź kto zgarnął nagrody w konkursie festiwalu InspiratON w Raciborzu [ZDJĘCIA]

19.11.2019 12:59 | 0 komentarzy | żet

Uczniowie raciborskich szkół branżowych i techników otrzymali nagrody o łącznej wartości 2600 złotych.

Oto prawdziwi szczęściarze! Sprawdź kto zgarnął nagrody w konkursie festiwalu InspiratON w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałek 18 listopada Raciborskie Centrum Kultury wypełniło się uczniami kończącymi raciborskie szkoły zawodowe i branżowe. Wszystko za sprawą organizowanej przez Wydawnictwo Nowiny imprezy pn. InspiratON. Na piętnastu przygotowanych przez organizatorów stoiskach zwiedzający mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy raciborskich firm oraz ofertą edukacyjną raciborskich placówek edukacyjnych. Ponadto uczniowie wysłuchali eksperckich prezentacji na takie tematy jak: etat czy własna firma, jak odnaleźć się na rynku pracy/dobrze zaprezentować się pracodawcy, jak napisać skuteczne CV, jak nie dać się okraść w internecie z danych osobowych i pieniędzy, jak przygotować się do założenia własnej firmy i skąd wziąć pieniądze na start.

Imprezę zwieńczył konkurs dla uczniów. Wystarczyło trochę szczęścia i spostrzegawczości, aby opuścić InspiratON z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. słuchawkami, głośnikami, klawiaturą, myszą oraz nagrodami głównymi - nowoczesnym smartfonem ufundowanym przez firmę Telkom Sprzedaż i serwis telefonów komórkowych (Galeria Młyńska) oraz fotelem gamingowym ufundowanym przez sklep Komputronik Racibórz (ul. Bankowa 2).

Nagrody otrzymali: Daniel Łątkowski (powerbank), Mateusz Lasyk (powerbank), Mateusz Matuszak (głośnik mobilny), Patrick Mittscherlich (głośnik mobilny), Mariusz Krasek (mysz optyczna), Grzegorz Śliwiński (mysz optyczna), Roman Gilge (klawiatura membranowo-mechaniczna), Julia Ejsmont (słuchawki dla graczy), Daniel Miensopust (smartfon) oraz Michał Muszalik (fotel gamingowy).


Zobacz również:


Poniżej przedstawiamy organizatorów, współorganizatorów, partnerów i patronów medialnych tego wydarzenia: