Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

Patrol

Posiadacz amfetaminy wpadł, bo pokłócił się z kolegą

18.11.2019 10:40 | 0 komentarzy | acz

Mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań zaraz po tym, jak mundurowi znaleźli u niego woreczek z amfetaminą. Mężczyzna wpadł w trakcie jednej z interwencji w budynku mieszkalnym w Łaziskach Górnych.

Posiadacz amfetaminy wpadł, bo pokłócił się z kolegą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci łaziskiego patrolu zostali wezwani do jednego z budynków wielorodzinnych w Łaziskach Górnych, gdzie według zgłoszenia miała miejsce awantura. To tam zastali 33-letniego mieszkańca Mikołowa, który przyszedł w odwiedziny do swojego znajomego, po czym, w trakcie wspólnej alkoholowej libacji, między mężczyznami doszło do kłótni. Zachowanie i wygląd mikołowianina wskazywał, iż oprócz alkoholu w organizmie, mógł on także zażyć środki psychotropowe. Mundurowi znaleźli u 33-latka woreczek z białą substancją. Mężczyzna trafił do komisariatu. Tam okazało się, że zabezpieczony proszek to amfetamina - łącznie 89 działek dilerskich.

Zatrzymany mikołowianin trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie policjanci, przy wykorzystaniu służbowego psa, dokonali przeszukania w miejscu zamieszkania mężczyzny. W ubiegłym tygodniu człowiek ten usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Wkrótce sprawa trafi do sądu.

(acz)