Sobota, 26 września 2020

imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

RSS

Każde kliknięcie to pomoc dla raciborskiego schroniska. Wkrótce rusza akcja

15.11.2019 08:05 | 3 komentarze | d

Już niedługo OLX rusza z 12. odsłoną akcji charytatywnej "Nakarm Psa z OLX". W trakcie kampanii OLX zbiera karmę dla psów i kotów w wybranych schroniskach w Polsce. W tej edycji internauci wspólnie wskazali dwa schroniska, jednym z nich jest placówka w Raciborzu.

Każde kliknięcie to pomoc dla raciborskiego schroniska. Wkrótce rusza akcja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Schronisku dla zwierząt w Raciborzu blisko 110 psów i kotów czeka na wsparcie, a szczególnie na znalezienie nowego domu.

Akcja rozpoczyna się 9 grudnia i trwać będzie do 18 grudnia, użytkownicy będą mogli karmić zwierzaki wirtualnie poprzez aplikację lub stronę mobilną, a następnie OLX jeszcze przed świętami dowiezie do schronisk tony prawdziwej karmy.

- Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie udało nam się zgromadzić ponad 25 ton karmy, przez co nakarmiliśmy 876 psów i 70 kotów z 27 schronisk w całej Polsce - mówi Przemysław Klemczak z OLX, pomysłodawca i organizator akcji.

"Nakarm Psa z OLX" ma na celu również poszerzenie świadomości w zakresie polepszania warunków życia psiaków za sprawą np. adopcji czy wolontariatu.