Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Czarny Diament dla Rafako

14.11.2019 10:45 | 0 komentarzy | ż

Zasłużone firmy i instytucje z regionu zostały nagrodzone przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Nagrodę przyznaje kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele władz samorządowych z regionu, specjaliści z dziedziny energetyki i naukowcy ze śląskich uczelni wyższych.

Czarny Diament dla Rafako
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Rafako znalazło się w gronie sześciu firm wyróżnionych w tym roku Czarnym Diamentem przez kapitułę nagrody pod przewodnictwem Tadeusza Donocika - honorowego prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.    

Rafako doceniono za 70 lat działalności z poszanowaniem takich wartości jak wysoka jakość, skuteczność i nowoczesność, nieustannie doskonalenie procesów technologicznych i wprowadzanie nowych technologii. Kapituła wzięła również pod uwagę zaangażowanie przedsiębiorstwa w obszarze badań i rozwoju oraz tworzenie najlepszego środowiska rozwoju dla pracowników a także dobrą współpracę z samorządem terytorialnym.

Nie bez znaczenia okazało się wspieranie licznych inicjatyw społecznych i kulturalnych. Szczególną uwagę kapituły zwrócił realizowany przez Fundację Rafako projekt "Kossakowie".

Nagrodę wręczył podczas Gali w Teatrze Ziemi Rybnickiej Andrzej Żylak – prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Rybnickiego Okręgu Przemysłowego oraz wchodzący w skład kapituły prezydent Raciborza Dariusz Polowy. Odebrał ją w imieniu Rafako Jacek Balcer - dyrektor komunikacji korporacyjnej w Grupie PBG.

źródło: Rafako, oprac. ż