Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Kultura

Epidemia na Śląsku:

O prawdziwej sile kobiet opowiedziała Ewa Kassala [ZDJĘCIA]

13.11.2019 22:17 | 0 komentarzy | AgaKa

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z Ewą Kassalą, autorką między innymi jedynej na świecie trylogii o królowych egipskich oraz książki o nowej Marii Magdalenie.

O prawdziwej sile kobiet opowiedziała Ewa Kassala [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Prawdziwa siła drzemie w nas. Żyjmy. Jesteśmy tu tylko raz - mówiła wielokrotnie Ewa Kassala podczas spotkania z wodzisławską publicznością, opowiadając w niezwykle ujmujący sposób między innymi historię królowej Saby, którą opisała w jednej ze swoich książek.

Na wieczór autorski pani Ewa przywiozła ze sobą tajemniczy, złoty, egipski pył, który... według wierzeń spełnia życzenia dotyczące miłości i bogactwa. Skorzystała z niego niemalże cała zgromadzona publiczność. Autorka opowiedziała też o swoim najnowszym dziele, o książce opowiadającej o nowej Marii Magdalenie.

Ewa Kassala - autorka jedynej na świecie trylogii o królowych egipskich. Od 2017 roku teksty autorki zdobywają również serca i umysły czytelników w Stanach Zjednoczonych czy Ameryce Południowej. Autorka jest również kreatorką akcji społecznych, ekspertką ds. kreowania wizerunku, autoprezentacji i wystąpień publicznych. Scenarzystką i prowadzącą programy telewizyjne, organizatorką konferencji i warsztatów, w tym motywacyjnych. Dyrektor generalna polskiej filii Dress for Success – organizacji wspierającej kobiety na całym świecie w osiągnięciu niezależności finansowej. Autorka książek m.in. Portret kobiety wieku zatracenia, Mandragora, Żądze Kleopatry, Boska Nefretete, Hatszepsut i poradników: W sukience do sukcesu, Jak być nowoczesną damą, Savoir-vivre przy stole, Poradnik nowoczesnej czarownicy.