Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Patrol

Furiat zdemolował bank w Żorach

06.11.2019 12:42 | 0 komentarzy | acz

Za zdemolowanie dwóch stanowisk obsługi klienta w banku odpowie 56-letni mieszkaniec Żor, który wczoraj zdenerwował się, kiedy odmówiono mu wypłaty pieniędzy. Mężczyzna chciał podjąć gotówkę, używając odcisku palca, a kiedy dowiedział się, że to niemożliwe zaczął niszczyć sprzęt.

Furiat zdemolował bank w Żorach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

5 listopada przed 10.00 policjanci zostali wezwani na interwencję do oddziału jednego z żorskich banków. Powodem było bulwersujące zachowanie klienta, który ze złości zdemolował w nim wyposażenie dwóch stanowisk. Jak ustalili stróże prawa, 56-latek chciał wcześniej wybrać pieniądze, jednak nie miał przy sobie dowodu osobistego i postanowił to zrobić za pomocą odcisku palca.

Gdy mężczyzna usłyszał, że nie ma takiej możliwości, wpadł w szał. Najpierw wyszedł na zewnątrz, jednak w mgnieniu oka wrócił i zaczął zrzucać z biurek komputery, telefony i monitory. Uszkodził też jedno z biurek, po czym usiadł i czekał na patrol.

Interweniujący policjanci ustalili tożsamość mężczyzny i przebadali go na alkomacie, a ten wykazał, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. 56-latek wkrótce odpowie za zniszczenie mienia, jednak póki co bank musi wycenić straty.

(acz)