Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

W urzędzie szukają specjalisty informatyki

05.11.2019 13:44 | 2 komentarze | juk

Jest praca w pszowskim urzędzie miasta. Poszukiwany jest specjalista w referacie administracji i informatyki. Zainteresowani pracą swoje oferty mogą składać do 8 listopada.

W urzędzie szukają specjalisty informatyki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydat do pracy w szeregach pszowskich urzędników w referacie administracji i informatyki powinien być niekaralnym obywatelem Polski, posiadać pełnię praw publicznych i legitymować się wykształceniem wyższym. Niezbędne jest także posiadanie co najmniej trzyletniego stażu pracy. Wśród kryteriów dodatkowych wymagana jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, staż w administracji samorządowej lub państwowej oraz wykształcenie w administracji publicznej.

Do specjalisty zatrudnionego od grudnia na pełny etatu będzie należało m.in. rejestrowanie dokumentacji przychodzącej (RKP) w systemie obiegu dokumentów FINN 8 SQL WEB, prowadzenie Centralnego Rejestru Umów (CRU), przygotowanie i przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego do kwoty 30 tys. euro na dostawy i usługi prowadzone w ramach referatu.

Termin składania zgłoszeń upływa 8 listopada. Niezbędne dokumenty należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta Pszów. Więcej informacji na stronie internetowej magistratu.