Poniedziałek, 30 listopada 2020

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Patrol

Epidemia na Śląsku:

Policjanci z Żor szukają domu dla porzuconych kociąt

15.10.2019 10:39 | 0 komentarzy | acz

Od kilku dni rodzina policjanta z Żor opiekuje się bezdomnymi, młodymi kotami, które w szczerym polu znalazł jego nastoletni syn. Niestety, sytuacja nie pozwala, aby zamieszkały razem z nimi. Najprawdopodobniej kocięta zostały porzucone i pozostawione na pastwę losu.

Policjanci z Żor szukają domu dla porzuconych kociąt
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ubiegłym tygodniu syn policjanta z wydziału kryminalnego przypadkiem natknął się na wygłodniałe, młode koty. Pozostawione w szczerym polu zwierzęta bez pomocy dobrych ludzi najprawdopodobniej nie miałby szans na przeżycie. W pomoc kociętom zaangażowana jest cała rodzina, która nie tylko każdego dnia dokarmia i dogląda koty, ale i zorganizowała im schronienie, a także zabrała do weterynarza.

Dwie młode kotki, bo takiej płci są znalezione zwierzęta, wkrótce czeka zabieg sterylizacji i dobrze by było, aby wówczas trafiły pod stałą opiekę. Na razie zostały zaszczepione i otrzymały książeczki zdrowia. W imieniu rodziny policjanta zwracamy się z apelem do ludzi o dobrych sercach o pomoc w znalezieniu im domu. Więcej informacji pod numerem telefonu: 798 030 353.
(acz)