Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Patrol

Poszukiwani trafili do pudła. Wpadli jednego dnia

14.10.2019 08:51 | 0 komentarzy | acz

W niespełna 8 godzin, policjanci prewencji z jastrzębskiej komendy, zatrzymali 3 osoby poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębianie, najbliższy czas spędzą w zakładzie karnym, gdzie odsiedzą zasądzoną karę.

Poszukiwani trafili do pudła. Wpadli jednego dnia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W pierwszym przypadku 10 października na ulicy Broniewskiego, około godziny 15.30, mundurowi za jednym ze sklepów interweniowali wobec grypy mężczyzn, którzy spożywali alkohol. W trakcie legitymowania okazało się, iż 40-letni i 41-letni mężczyźni są poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, celem odbycia kary w zakładzie karnym. Obaj jastrzębianie byli nietrzeźwi.

W drugim przypadku około godziny 22.50, na ulicy Warszawskiej, mundurowi zauważyli mężczyznę, który chwiejnym krokiem szedł środkiem ulicy. W trakcie legitymowania mężczyzna podawał nieprawdziwe dane osobowe, jednakże policjanci nie dali się zwieść. Po ustaleniu prawdziwych danych okazało się, że 47-letni jastrzębianin jest także poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju celem odbycia kary. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy.
(acz)