Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Epidemia na Śląsku:

Wytknęli prezesowi wodzisławskiej izby, że namawia do inwestowania w Rybniku

10.10.2019 15:39 | 18 komentarzy | mak

Na jednym z portali społecznościowych wytknięto Krzysztofowi Dybcowi, który jest prezesem wodzisławskiej Izby Gospodarczej, że zachęca do inwestowania m.in. w Rybniku. - Skandal! - stwierdzili twórcy internetowego wpisu. - Skandal to umieszczać bezmyślne posty - odpowiedział prezes.

Wytknęli prezesowi wodzisławskiej izby, że namawia do inwestowania w Rybniku
źródło: Facebook/Absurdy Wodzisławia Śląskiego i okolic
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wpis z powyższą ilustracją pojawił się na stronie "Absurdy Wodzisławia Śląskiego i okolic" na jednym z portali społecznościowych. Poszło o materiały promocyjne na których widzimy Krzysztofa Dybca, który jest prezesem Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śl. Materiały te pojawiają się w różnych punktach naszego regionu. Jednocześnie - przypomnijmy - Krzysztof Dybiec jest kandydatem do sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej.

- Prezes Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim poleca inwestować w... Rybniku - wytknęli twórcy strony.

Do sprawy postanowił odnieść się wywołany do tablicy Krzysztof Dybiec. - Skandal? Proszę zapoznać się ze statutem Izby, Paragraf 3 punkt 1. Izba działa na obszarze województwa śląskiego. Mamy członków także z Rybnika. Działamy w ramach Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego na terenie całego Subregionu Zachodniego. 10.10.2019 podpisujemy porozumienie ze Śląsko Morawską Krainą. Skandal to umieszczać bezmyślne posty - odpowiedział Krzysztof Dybiec.

fot. Absurdy Wodzisławia Śląskiego i okolic