Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019. Sprawdź, na kogo możesz głosować w naszym regionie [LISTY WSZYSTKICH KOMITETÓW - AKTUALIZACJA]

10.10.2019 19:00 | 7 komentarzy | żet

Publikujemy listy kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu RP w naszym regionie. Przypominamy, że wybory odbędą się 13 października. 

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019. Sprawdź, na kogo możesz głosować w naszym regionie [LISTY WSZYSTKICH KOMITETÓW - AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 72 (powiaty: raciborski, wodzisławski oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Żory)

  1. GAWĘDA Ewa Maria - fotograf - Syrynia - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. MIGALSKI Marek Henryk - wykładowca akademicki - Racibórz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - nie należy do partii politycznej

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 73 ( powiaty mikołowski, rybnicki oraz miasta na prawach powiatu: Rybnik)

  1. HELIS Paweł - inżynier górnik - Rybnik - KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM - nie należy do partii politycznej
  2. PIECHA Wojciech Piotr - parlamentarzysta - Rybnik - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. WOLNIK Grzegorz Wojciech - nauczyciel - Rybnik - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 30 (powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski oraz miast na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory)

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. PILISZEK Grzegorz Kazimierz - socjolog - Żory - nie należy do partii politycznej
  2. HULIM Wiesława Joanna - nauczyciel - Rybnik - nie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Ślonzoki Razem
  3. MYŚLIWIEC Bogdan Czesław - ekonomista - Rogów - nie należy do partii politycznej
  4. MACHNIK Sylwia - technik budownictwa - Turze - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  5. SMYCZEK Adam Sebastian - ekonomista - Chałupki - nie należy do partii politycznej
  6. BORTLIK Grażyna Gabriela - sekretarka - Orzesze - nie należy do partii politycznej
  7. POSTAWKA Henryk Sławomir - nauczyciel języka obcego - Górki Śląskie - nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem
  8. SZYMURA Jacek Arkadiusz - inżynier-górnik - Rybnik - nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem
  9. RYCHŁY Piotr Sylwester - fizjoterapeuta - Czerwionka-Leszczyny - nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Unia Europejskich Demokratów
  10. ADAMCZYK Kazimierz Stanisław - ekonomista - Ornontowice - nie należy do partii politycznej
  11. OLEKSIŃSKI Artur Rafał - ekonomista - Żory - nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem
  12. WALISZEWSKA Maria Teresa - ekonomista - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  13. POJDA Aleksander Jakub - nauczyciel - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  14. RDUCH Stanisław Alojzy - inżynier mechanik - Marklowice - nie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Ślonzoki Razem
  15. NYCZKA Barbara Aleksandra - ekonomista - Mikołów - nie należy do partii politycznej
  16. KULAWIK Elżbieta Maria - ekonomista - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  17. DĄBROWSKA Janina - pielęgniarka - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  18. KARASEK Bronisław - inżynier transportu drogowego - Gołkowice - członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PIECHA Bolesław Grzegorz - lekarz medycyny - Rybnik - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. WOŚ Michał Piotr - prawnik - Racibórz - nie należy do partii politycznej
  3. SOBIERAJSKI Czesław Stanisław - parlamentarzysta - Rybnik - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. GAWĘDA Adam - parlamentarzysta - Syrynia - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. MATUSIAK Grzegorz - inż. energetyk - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  6. DUTKIEWICZ Katarzyna Maria - parlamentarzysta - Racibórz - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  7. GLENC Teresa - parlamentarzysta - Gorzyczki - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  8. RAJCA Cezary Dominik - specjalista ds. prawnych - Czerwionka-Leszczyny - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  9. SZUTKA Mirela Elżbieta - nauczyciel - Rybnik - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  10. SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew - ekonomista - Wodzisław Śląski - członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
  11. RATKA-BOSSARD Aleksandra Katarzyna - dyrektor szkoły - Orzesze - nie należy do partii politycznej
  12. SZYMURA Karol Bogusław - radny miasta - Rybnik - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  13. SZYMICZEK Alojzy Jan - radny powiatowy - Wodzisław Śląski - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  14. GARUS-KOPERTOWSKA Angelika Krystyna - specjalista ochrony środowiska - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  15. KASPAREK Urszula Zofia - radna gminy - Jankowice - nie należy do partii politycznej
  16. KODURA Maria - pielęgniarka - Świerklany - nie należy do partii politycznej
  17. LAZAR Jerzy Bolesław - technik elektryk - Rybnik - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  18. WAWRZYCZEK Daniel Emilian - wyższy urzędnik samorządowy - Żory - członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. KOPIEC Maciej Kamil - ekonomista - Rybnik - członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
  2. NOWAK Mirosław Krzysztof - właściciel zakładu usługowego - Wodzisław Śląski - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  3. SMOLIŃSKI Zdzisław - Chemik - Mikołów - członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. KUSTRA Hanna Joanna - opiekunka dziecięca - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  5. URBAŃCZYK Piotr Aleksander - górnik eksploatacji podziemnej - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  6. WITALA-SŁUGA Ilona Beata - nauczyciel geografii - Żory - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  7. POŻAROWSZCZYK Andrzej - inżynier organizacji i planowania produkcji - Rydułtowy - członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  8. NOSIADEK Izabela Małgorzata - bibliotekarz - Radlin - nie należy do partii politycznej
  9. SIEŃKO Patrycja Anna - specjalista do spraw turystyki - Wodzisław Śląski - członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. LEONARSKI Tomasz Marek - kierownik do spraw sprzedaży - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  11. GRANICZKA Roman Wojciech - elektryk - Rydułtowy - członek partii politycznej: Lewica Razem
  12. GONSIOR Agnieszka Dominika - kierownik do spraw sprzedaży - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  13. KORBEL Agnieszka Lidia - psychoterapeuta - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Lewica Razem
  14. KWAŚNY Piotr - pracownik socjalny - Żory - nie należy do partii politycznej
  15. SOBIK Zofia - pozostały specjalista z dziedziny prawa - Radlin - nie należy do partii politycznej
  16. RYCZKOWSKA Agnieszka Barbara - analityk baz danych - Mikołów - nie należy do partii politycznej
  17. KALINOWSKA Iwona Maria - nauczyciel języka polskiego - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  18. LIGAS Jarosław Piotr - politolog - Jastrzębie-Zdrój - nie należy do partii politycznej

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. FRITZ Roman Henryk - przedsiębiorca - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  2. KURPAS Adam Jerzy - geolog - Orzesze - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  3. MAKAREWICZ Konrad Karol - technik infomatyk - Żory - członek partii politycznej: Korwin
  4. MARON Tadeusz - ratownik górniczy - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  5. TOMECKA Małgorzata - nauczyciel matematyki - Mikołów - nie należy do partii politycznej
  6. GORZOCH Grzegorz - pozostali technicy górnictwa, metalurgii i pokrewni - Jastrzębie-Zdrój - nie należy do partii politycznej
  7. BURKACKA Joanna - przedsiębiorca - Wilkowice - nie należy do partii politycznej
  8. PYSZNY Justyna Dorota - doradca klienta - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  9. LECH Mirosław - inżynier elektryk - Radlin - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  10. PIECHOCZEK Paweł Grzegorz - elektryk - Jastrzębie-Zdrój - nie należy do partii politycznej
  11. ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina - psycholog - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  12. SZATYŁO Alan Hieronim - doradca personalny - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  13. MACIAŚ Aneta Anna - grafik komputerowy DTP - Żory - nie należy do partii politycznej
  14. GRABIEC Jarosław - technik elektryk - Pszów - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  15. KUCHARCZYK Justyna Natalia - kosmetolog - Jastrzębie-Zdrój - nie należy do partii politycznej
  16. ILNICKA Paulina Sandra - nauczyciel przedszkola - Żory - nie należy do partii politycznej
  17. LANUSZNY Jacek Szymon - historyk - Rydułtowy - członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  18. COFALIK Hanna Dorota - grafik komputerowy DTP - Świerklany - nie należy do partii politycznej

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. KRZĄKAŁA Marek Grzegorz - nauczyciel - Rybnik - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. GADOWSKI Krzysztof Jan - mgr inż. transportu - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  3. LENARTOWICZ Gabriela Teresa - parlamentarzysta - Krzanowice - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. GASZKA Anna Małgorzata - nauczyciel historyk - Żory - nie należy do partii politycznej
  5. GABRYŚ Bartłomiej Józef - nauczyciel akademicki-ekonomista - Mikołów - członek partii politycznej: Nowoczesna
  6. PROFASKA Marek Bogusław - nauczyciel akademicki - Czerwionka-Leszczyny - nie należy do partii politycznej
  7. KANTOR Halina Maria - pedagożka - Mikołów - członek partii politycznej: Partia Zieloni
  8. KOZIELSKI Mirosław Leszek - przedsiębiorca - Mszana - nie należy do partii politycznej
  9. SERWATKA Grzegorz Sebastian - inżynier energetyk - Gliwice - nie należy do partii politycznej
  10. DUŻY Mirosław Piotr - przedstawiciel władzy samorządowej - starosta - Łaziska Górne - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  11. KILJAŃCZYK Wojciech Piotr - przedsiębiorca - Rybnik - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  12. SKOWRON Joanna Ewa - nauczyciel - Rydułtowy - nie należy do partii politycznej
  13. RZACZEK Beata Katarzyna - dyrektor placówki oświatowej - Rydułtowy - nie należy do partii politycznej
  14. POLOK Olga Maria - urzędnik samorządowy - Świerklany - nie należy do partii politycznej
  15. JELONEK Jerzy Mieczysław - przedsiębiorca - Jastrzębie-Zdrój - członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  16. PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata - nauczyciel - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  17. WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka - protetyk - Rudnik - nie należy do partii politycznej
  18. DYBIEC Krzysztof Michał - przedsiębiorca - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. URBAŃCZYK Maciej Krzysztof - geolog - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  2. PRUS Dariusz Mirosław - nauczyciel historii - Wodzisław Śląski - nie należy do partii politycznej
  3. MOTYCZKA Danuta Agata - nauczyciel - Rydułtowy - nie należy do partii politycznej
  4. PUSTELNIK Adam Ferdynand - nauczyciel historii - Pawłowice - nie należy do partii politycznej
  5. OSUCH Paweł - bez zawodu - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  6. JAROSZ Natalia Agnieszka - sekretarka - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  7. KOSIŃSKI Damian - kierownik działu transportu - Częstochowa - nie należy do partii politycznej
  8. STRACH Elżbieta Maria - kierownik działu transportu - Częstochowa - nie należy do partii politycznej
  9. GIERCZYCKI Tomasz Krzysztof - zarządca nieruchomości - Częstochowa - nie należy do partii politycznej
  10. BIAŁOŃ Tomasz - nauczyciel historii - Rybnik - nie należy do partii politycznej
  11. STRACH Izabela Urszula - nauczyciel języka polskiego - Częstochowa - nie należy do partii politycznej