Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

PILNE: Zaskakujący zwrot w szpitalu w Wodzisławiu. W środę otworzą chirurgię!

07.10.2019 18:55 | 72 komentarze | mak
Ostatnia aktualizacja: 07.10.2019 19:00

W środę (9 października) oddział chirurgii ogólnej w szpitalu Wodzisławiu Śl. znów zacznie działać. Informację w tej sprawie przekazała nam w poniedziałek rano poseł Teresa Glenc. Próbowaliśmy uzyskać potwierdzenie od dyrekcji szpitala w Wodzisławiu. Niestety, bezskutecznie. Do tej pory odpowiedź nie nadeszła. Pewną wiadomość dostaliśmy za to od radnej sejmiku województwa śląskiego Ewy Gawędy. Radna powiadomiła nas, że w odpowiedzi na jej interpelację NFZ w Katowicach potwierdził, iż wpłynęło już oficjalne pismo dyrekcji szpitala w Wodzisławiu, że chirurgia zostanie otwarta w środę o godz. 15.00.

PILNE: Zaskakujący zwrot w szpitalu w Wodzisławiu. W środę otworzą chirurgię!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przypomnijmy, że 30 września działalność oddziału chirurgicznego w szpitalu w Wodzisławiu Śl. została zawieszona. Zapowiadano, że na trzy miesiące, czyli do końca roku. Obecnie tzw. pacjenci operacyjni są kierowani do szpitali w Jastrzębiu, Rybniku i Raciborzu.

Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Nowin Wodzisławskich. Piszemy też m.in. o sytuacji szpitala i kontrowersjach, jakie wywołała decyzja o czasowym zamknięciu chirurgii.

Ludzie:

Ewa Gawęda

Ewa Gawęda

Senator RP

Teresa Glenc

Teresa Glenc

Poseł na Sejm