Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

Eko-Okna nie mają sobie równych. Przychody firmy w 2018 roku wyniosły prawie 1,3 mld zł

07.10.2019 10:57 | 0 komentarzy | ż

Wysokie wyniki sprzedażowe Eko-Okien już po raz drugi zostały zauważone przez Centrum Analiz Branżowych, które przyznało spółce certyfikat "Lidera Rynku Stolarki 2019".

Eko-Okna nie mają sobie równych. Przychody firmy w 2018 roku wyniosły prawie 1,3 mld zł
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ogólnopolskie Forum Stolarki, które odbyło się 3 października w Ptak Warsaw Expo, zgromadziło przedstawicieli największych polskich firm z branży stolarki. W tym roku tematem przewodnim spotkania były innowacje. Kilkunastu producentów oraz dostawców komponentów zaprezentowało najnowocześniejsze rozwiązania ze świata stolarki, a rozmowy i prezentacje zwieńczyła Gala Liderów Stolarki 2019.

Jak co roku, Centrum Analiz Branżowych, po zbadaniu wyników sprzedaży wyłoniło liderów branży. Spośród kilkuset polskich producentów, drugi rok z rzędu certyfikat "Lidera Rynku Stolarki 2019" przyznano firmie Eko-Okna S.A. Producent od kilku lat jest niedościgniony jeśli chodzi o sprzedaż w segmencie okien tworzywowych.

- W imieniu firmy, pracowników i wszystkich współpracowników pragnę podziękować za nagrodę i muszę przyznać, że chociaż odbieramy ich wiele to ta, jest dla nas niezmiernie cenna. Przyznanie certyfikatów jest bowiem poprzedzone skrupulatnym badaniem rynku, które wykonywane jest przez Centrum Analiz Branżowych. To bardzo obiektywne wyróżnienie, które poparte jest rzeczywistymi wynikami sprzedażowymi. Tym bardziej, z dumą, po raz kolejny odbieram tą nagrodę. Dziękuję również naszym Klientom i Pracownikom. To oni każdego dnia pracują wspólnie na pozycję firmy. Dziękujemy za zaufanie – powiedział Michał Maciejewski, dyrektor handlowy Eko-Okna S.A., który w imieniu firmy odebrał certyfikat "Lidera Rynku Stolarki 2019".

Eko-Okna w ubiegłym roku zakończyły 2018 rok przychodem rzędu niemal 1,3 mld zł. W tym roku, jak dowiadujemy się u źródła, wynik ten został już osiągnięty, a spółka idzie po rekord. 2019 rok ma się zakończyć co najmniej 30-procentowym wzrostem w porównaniu z rokiem poprzednim. Oprócz klientów firma z roku na rok zyskuje również powierzchnię. – Ostatnie inwestycje pozwoliły nam powiększyć przestrzeń produkcyjno-magazynową, która już dziś wynosi prawie 200 tys. m2. To cieszy, gdyż dzięki temu możemy produkować jeszcze więcej oraz lepiej. Nowe hale już są wyposażane w maszyny, które mam nadzieję pozwolą nam podtrzymać pozycję lidera także w kolejnych latach – dodaje dyrektor Maciejewski.

źródło: Eko-Okna, oprac. ż