Wtorek, 3 sierpnia 2021

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

RSS

Kultura

Maluchy w Krainie Dźwięku [ZAPOWIEDŹ]

03.10.2019 14:14 | 0 komentarzy | rck

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert w cyklu "Maluchy w krainie dźwięku", który odbędzie się 20 października o godz. 15.30 w RCK RDK (ul. Chopina 21).

Maluchy w Krainie Dźwięku [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
październik
20 niedziela

Maluchy w Krainie Dźwięku

Start 20.10.2019 o godz. 15:30 cena biletu: 15-25

Dla najmłodszych - niemowląt, maluszków i przedszkolaków przygotowano atrakcyjny program muzyczny i inspirowane nim zabawy. Mottem jesiennego popołudnia będą pełne koloru zabawy muzyką i formą. Wykorzystamy barwne bibuły, plastelinę i gazety. Muzyka inspirować będzie do wszelkiego rodzaju podskoków, kręciołków, przytupów i hopsasów.

"Maluchy w krainie dźwięku" to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

O urozmaiconą muzyczną zabawę zadbają muzycy filharmonii i orkiestr, doświadczeni pedagodzy pod przewodnictwem Doroty Banaś.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń.  Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł – dorośli, 15 zł – dzieci do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/119176

Honorowane są raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

źródło: RCK