Piątek, 27 listopada 2020

imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Ody

RSS

Epidemia na Śląsku:

Mamy dość śmieci!

27.09.2019 13:02 | 0 komentarzy | (q)

Całą parą ruszył projekt Recykling pod Lupą. Dwie żorskie organizacje “Stowarzyszenie Międzykulturowe Maloka” oraz “Eko Folwark Pod Lipami” dostały grant sfinansowany przez Narodowy Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020.

Mamy dość śmieci!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem projektu jest angażowanie, integrowanie i edukowanie oraz wyłonienie osób, które będą liderami w naszym mieście w tematyce zwiększenia świadomości potrzeby recyklingu oraz ochrony środowiska.

Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców regionu ze szczególnym uwzględnieniem Spółdzielni Mieszkaniowej w Żorach, która jest partnerem projektu wraz z fundacją Zielone szkiełko.

Obecnie zakończony został nabór EkoLiderów, czekają nas kawiarenki obywatelskie i warsztaty, na które serdecznie zapraszamy.

Najbliższe wydarzenie "Eko Warsztaty Rodzinne" odbędzie się 28 września 2019r. o godz. 10 w Żorach na osiedlu Korfantego w świetlicy SMOK (pawilon usługowy obok SP-16), wstęp bezpłatny, konieczne zapisy telefoniczne do 27 września pod numerem 606439113.

Więcej szczegółów na stronie projektu www.recyklingpodlupa.pl oraz na fb.com/recyklingpodlupa