środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Rybnicka drogówka w akcji. Jeden dzień wystarczył, aby prawo jazdy straciło pięciu piratów drogowych

27.09.2019 11:13 | 2 komentarze | żet

25 września policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy zatrzymali pięciu kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 50 km/h. Aż trzech piratów drogowych zatrzymali mundurowi wchodzący w skład grupy SPEED.

Rybnicka drogówka w akcji. Jeden dzień wystarczył, aby prawo jazdy straciło pięciu piratów drogowych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Około godziny 21.00 w Rybniku na ulicy Komisji Edukacji Narodowej został zatrzymany kierowca bmw. 26-letni rybniczanin przekroczył dozwoloną prędkość o 68 km/h. Tuż przed północą""wpadł" rekordzista, który jechał w Jankowicach na ulicy Nowej z prędkością 131 km/h. Z kolei, 40-letni kierowca opla na ulicy Gliwickiej w Rybniku jechał z prędkością 115 km/h. Policjanci z grupy SPEED zatrzymali "piratom drogowym" prawa jazdy, ukarali ich mandatami karnymi i 10 punktami karnymi.

Ponadto policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali jeszcze dwóch ryzykantów. Na ulicy 3 Maja w Czerwionce-Leszczynach został zatrzymany 31-letni kierujący lancią, który jechał z prędkością 108 km/h. Z kolei na ulicy Wodzisławskiej został zatrzymany 36-letni kierujący peugeotem, który jechał z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym.