środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Nowe oblicze rekrutacji. Talentuno wkracza na polski rynek

26.09.2019 11:42 | 0 komentarzy | (s)

Rekrutowanie nowych pracowników to skomplikowany i długotrwały proces. Wiedzą o tym wszyscy przedsiębiorcy, którzy uruchamiają w swojej firmie proces mający na celu pozyskanie nowego człowieka. Działy HR pracują pełną parą, ale nigdy nie będą tak skuteczne, jak skuteczna może być duża, zjednoczona wokół jakiegoś projektu społeczność. A taki zespół ludzi oferuje nowa w Polsce platforma rekrutacyjna – Talentuno.

Nowe oblicze rekrutacji. Talentuno wkracza na polski rynek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Premie dla aktywnych

Talentuno to przełom na rynku rekrutacyjnym. W jednym miejscu spotykają się tutaj potencjalni pracodawcy, pracownicy oraz sieć rekruterów występujących tutaj pod nazwą MatchMakerów. Ich zadaniem jest perfekcyjne dopasowywanie osób poszukujących pracy do kolejnych przedsiębiorstw. Rekruter jest pośrednikiem i pomocnikiem w skomplikowanym procesie zatrudniania. Szukają, analizują i dopasowują tak, by obie strony były zadowolone.

MatchMakerzy za swoją pracę dostają stosowne premie. Kiedy tylko uda im się stworzyć parę idealną, na ich koncie ląduje określ ona suma pieniędzy. Jej wysokość jest uzależniona od stanowiska, na które dopasowali pracownika. Im wyższa pozycja i większe zarobki na konkretnej posadzie, tym większa premia dla rekrutera. Niektóre mogą wynieść nawet do 10 tysięcy złotych!

Ułatwienia dla przedsiębiorców

Ale Talentuno to też najlepsza opcja dla pracodawców. To tutaj – mniejszym kosztem i dzięki większej liczbie ludzi – będą w stanie szybciej znaleźć idealnego pracownika. Cała armia MatchMakerów pracuje po to, by maksymalnie usprawnić cały proces. Wśród setek kandydatów znajdą tych, którzy idealnie spełnią warunki potrzebne na danym stanowisku i zaproponują ich sylwetki potencjalnie zainteresowanemu przedsiębiorcy.

Taka technika ułatwia i usprawnia proces rekrutacyjny, a dla właściciela firmy wiąże się ze sporymi oszczędnościami. Można zrezygnować z prowadzenia działu HR w firmie i skomplikowanych, długich poszukiwań. Wszystko zrobią MatchMakerzy!

Wygodnie i szybko

Dzięki nowoczesnej platformie rekrutacyjnej każdy ma szansę znaleźć dla swojej firmy idealnego pracownika. I, co najważniejsze, zrobić to bez nadmiernych kosztów i angażowania czasu, siły i energii. Wszystkim zajmą się użytkownicy platformy.

To opcja wygodna nie tylko dla przedsiębiorców, ale też dla samych pracowników. Ich profil może być obejrzany nawet kilkadziesiąt razy dziennie. Szansa, że ich doświadczenie i umiejętności zostaną zauważone, wzrasta. A kiedy już tak się stanie, MatchMaker sam poleci sylwetkę kandydata danej firmie. Wszyscy są zadowoleni, koszt rekrutacji spada, praca czeka, rekruterzy zarabiają. Układ idealny.

Materiał zewnętrzny