Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Patrol

Rajd naćpanej rybniczanki. Policjanci znaleźli w jej samochodzie narkotyki i lufki

25.09.2019 08:58 | 0 komentarzy | żet

Świadek zwrócił uwagę na samochód poruszający się od krawędzi do krawędzi jezdni. Wkrótce okazało się, że kierowała nim odurzona młoda kobieta.

Rajd naćpanej rybniczanki. Policjanci znaleźli w jej samochodzie narkotyki i lufki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23 września). Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, że ulicą Wodzisławską porusza się kierowca, który jedzie od krawędzi do krawędzi jezdni. Ponadto volkswagen golf ma rozbitą tylną szybę i nie ma zewnętrznego lusterka.

Już chwilę po zgłoszeniu niedopowiedziana kierująca została zatrzymana przez patrol z rybnickiej drogówki. Kobieta została sprawdzona alkomatem, który wykazał, że jest ona trzeźwa. Inny był już wynik pomiaru testerem na narkotyki, który jednoznacznie wskazał, że 29-latka kierowała pod wpływem środków odurzających. Ponadto rybniczanka posiadała przy sobie substancje zabronione, a także wagę elektroniczną i lufki szklane. W trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mieszkanka Rybnika jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. W efekcie kobieta trafił do Aresztu Śledczego w Katowicach.

źródło: KMP Rybnik, oprac. żet