Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Epidemia koronawirusa:

Poseł Cymański i minister Woś spotkali się z mieszkańcami Rybnika

25.09.2019 08:42 | 0 komentarzy | ż

Poseł Tadeusz Cymański odwiedził Rybnik i okolice. Rozmawiał z mieszkańcami i poparł ministra Michała Wosia – kandydata do Sejmu z naszego okręgu.

Poseł Cymański i minister Woś spotkali się z mieszkańcami Rybnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najpierw Tadeusz Cymański i Michał Woś spotkali się z Łukaszem Pachem - dyrektorem Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu oraz personelem placówki. Następnie wybrali się na spacer po rybnickim rynku.

- Michał Woś to jest ktoś  – w rozumieniu: ktoś, kto jest zdolny, kto pracowity, kto udowodnił, że w młodym wieku można dużo zdziałać. Ważne jest zwycięstwo, ważny jest wynik, ważna jest kontynuacja reform w Polsce, ale bardzo ważne jest kto konkretnie, personalnie w tym Sejmie się znajdzie – przekonywał rybniczan T. Cymański.

- Cieszy mnie, że rybniczanie podkreślają, że rzeczywiście widać dobrą zmianę. Wszyscy wiemy, że nasz region, region w którym mieszkam, ma ogromny potencjał, teraz wreszcie zostaje uruchamiany. Dlatego rozmowy były bardzo przyjazne - podsumowuje spotkanie z mieszkańcami M. Woś.

Po spacerze poseł i minister spotkali się jeszcze z ks. Grzegorzem Olszowskim - dziekanem dekanatu w Rybniku. Na zakończenie wizyty w regionie oddali hołd Powstańcom Śląskim oraz Żołnierzom Wyklętym przy pomnikach na żorskim cmentarzu.

źródło: SP, oprac. ż

Ludzie:

Michał Woś

Michał Woś

sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości