Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Patrol

Epidemia na Śląsku:

Pijany przyjechał coś zjeść. Wpadł, bo był niecierpliwy

20.09.2019 11:11 | 3 komentarze | acz

Dzisiaj w nocy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który awanturował się pod barem szybkiej obsługi. Zdenerwowany 32-latek ponaglał sprzedawczynię i zniecierpliwiony trąbił, gdy czas oczekiwania na zamówienie wydłużał się. Niestety jego zachowanie wzbudziło podejrzenie, że mężczyzna jest nietrzeźwy, a badanie alkomatem potwierdziło ten fakt.

Pijany przyjechał coś zjeść. Wpadł, bo był niecierpliwy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed godziną 3.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury z klientem. Jak się okazało, 32-letni kierowca z Żor przyjechał w nocy do baru szybkiej obsługi, złożył zamówienie i po chwili zaczął się niecierpliwić. Kierowcę zdenerwowało to, że musi zbyt długo czekać, dlatego zaczął obrażać sprzedawczynię. Gdy kobieta podczas wymiany zdań wyczuła silną woń alkoholu, od razu wezwała policję.

Mundurowi sprawdzili, czy podejrzenia pracowników są słuszne i przebadali kierowcę na alkomacie. Wynik okazał się dla niego druzgoczący, gdyż badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

32-latek stracił już prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.
(acz)