Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Patrol

Mieszkanka Żor zatrzymana z narkotykami

16.09.2019 08:08 | 0 komentarzy | acz

12 września zarzuty za posiadanie środków odurzających usłyszała 20-letnia mieszkanka Żor. Kobieta została zatrzymana w towarzystwie dwóch innych osób przez policjantów patrolujących wieczorem nasze miasto.

Mieszkanka Żor zatrzymana z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci patrolujący żorskie osiedla na jednym z nich zauważyli samochód, a w nim trójkę osób, które na ich widok zaczęły się nerwowo zachowywać. Kiedy mundurowi podeszli bliżej, okazało się, że powodem niepokoju jest worek z podejrzaną substancją znajdujący się wewnątrz pojazdu. Na początku nikt w siedzących w samochodzie nie chciał przyznać się, kto jest właścicielem problematycznego opakowania, dlatego cała trójka trafiła do policyjnej izby zatrzymań.

Zanim jednak mundurowi doprowadzili do policyjnego aresztu 27-letniego kierowcę i dwie kobiety w wieku 20 oraz 25 lat sprawdzili na testerze zabezpieczoną substancję. Badanie jej potwierdziło, że jest to narkotyk, a dokładnie ponad 20 gram pochodnej amfetaminy. Jak się finalnie okazało, narkotyki należały do 20-latki, która ostatecznie przyznała się do ich posiadania i usłyszała zarzuty.
(acz)