Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Patrol

Złodziej okradł market w Kuźni Raciborskiej

12.09.2019 09:19 | 0 komentarzy | acz

11 września policjanci z kuźniańskiego komisariatu zatrzymali 55-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży alkoholu w jednym z marketów.

Złodziej okradł market w Kuźni Raciborskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do przestępstwa doszło przed godziną 14.00 w Kuźni Raciborskiej przy ulicy Kozielskiej. Jak przekazał policjantom zgłaszający kradzież, kierownik sklepu zauważył na monitoringu mężczyznę, który z pełną torbą zakupów opuścił sklep, nie płacąc za zabrany towar. Zgłaszający wybiegł za złodziejem, jednakże ten na jego widok oddalił się, porzucając skradzione rzeczy. Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osoby związanej z kradzieżą.

Poczynione ustalenia przez kuźniańskiego kryminalnego dotyczące rysopisu sprawcy zostały przekazane patrolowi z prewencji, który w kilkanaście minut po przestępstwie zauważył na ulicy Kościelnej w Kuźni Raciborskiej mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby związanej ze zgłoszoną kradzieżą. Mundurowi natychmiast zatrzymali podejrzanego, którym okazał się 55-latek z Raciborza. Złodziej trafił do policyjnego aresztu.

(acz)