Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Patrol

Policjanci zamiast łupów znaleźli poszukiwaną

11.09.2019 12:30 | 0 komentarzy | acz

On kradł markowe kremy z drogerii, ona była poszukiwana trzema nakazami sądowymi. Oboje zostali zatrzymani wczoraj, jednak każdy z osobna. Najpierw na usiłowaniu kolejnej kradzieży wpadł 35-latek, potem jego partnerka, która próbowała ukryć się na poddaszu.

Policjanci zamiast łupów znaleźli poszukiwaną
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

10 września po godzinie 15.00 policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednej z popularnych drogerii, gdzie na usiłowaniu kradzieży został ujęty 35-letni mężczyzna. Pracownicy sklepu właśnie przeglądali monitoring, gdy zauważyli, że w ich sklepie po raz kolejny pojawił się złodziej. Mężczyzna poprzedniego dnia aż trzy razy odwiedzał drogerię i za każdym razem wynosił z niej drogi kosmetyk. Także wczoraj, kilka godzin wcześniej ukradł markowy krem.

Przez dwa dni łupem złodzieja padły kosmetyki warte przeszło 1 600 złotych. Gdy kryminalni chcieli je odzyskać w miejscu zamieszkania mężczyzny, odnaleźli jednak nie przestępczy łup, a poszukiwaną przez sąd partnerkę mężczyzny.

35-latek jeszcze wczoraj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Jego 35-letnia partnerka, poszukiwana na podstawie trzech nakazów, trafiła z kolei na mocy decyzji żorskiego sądu do aresztu śledczego.
(acz)