środa, 12 sierpnia 2020

imieniny: Klary, Lecha, Hilarii

RSS

Ebus Rafako już jeździ

11.09.2019 13:00 | 0 komentarzy | ma.w

Gdy inni producenci przerabiają autobusy z diesli na akumulatorowe, Rafako zaprojektowało od początku do końca nowoczesnego ebusa, wymyślonego wyłącznie pod energię „z gniazdka”.

Ebus Rafako już jeździ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Sonda wśród pierwszych jadących ebusem Rafako

Zdzisław Fatz – kierowca

Jeździ się dużo płynniej niż tradycyjnym autobusem. Nie ma dyskomfortu zmiany biegów. I ta absolutna cisza przy jeździe. Można słuchać muzyki albo audiobooka. Wrażenia są super. Deska rozdzielcza jest stworzona ergonomicznie, wszystko jest tam gdzie powinno.

Maryla Kalisz i Anna Kalisz

Bardzo nam się podobało. Było tak leciutko i spokojnie. Polecam szczerze. Chciałabym, żeby wszystkie autobusy takie były. Usiadłyśmy z tyłu, zwykle tutaj trzęsie, a w ebusie wcale. Warto żeby inwestowano w ten projekt dalej.

Kamil Berlik

Autobus jest bardzo cichy. Na pewno ekonomiczny w funkcjonowaniu. Podoba mi się jego konstrukcja, wnętrze i na zewnątrz. Chętnie bym się przesiadł do takiego autobusu z tych, którymi zwykle podróżuję. Widać nowoczesność. Dobrze, że Rafako stawia na nią.

Agnieszka Stroka

Jechało się całkiem przyjemnie. Nie trzepało, było w porządku. Przyznam, że niezbyt często korzystam z komunikacji zbiorowej, bo nie lubię autobusów, które się całe trzęsą, kołyszą. Wybieram rower. Przyznam jednak, że gdyby autobusy były takie jak ten z Rafako, to chętnie bym się przesiadła. Zdecydowanie.

Pani Martina

Byłam pod wielkim wrażeniem tego przejazdu. Dla Rafako to duża nowość. Kierowca obniżył wjazd i mogłam komfortowo wjechać z wózkiem dziecięcym. Doceniam tę ciszę, która panowała przy jeździe nowym autobusem. Mój synek Filip też był zachwycony, że przejechaliśmy ebusem.