Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Patrol

Awantura w barze w Żorach. Uderzył w twarz mężczyznę rozbitym kuflem

04.09.2019 06:02 | 2 komentarze | acz

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali 41-latka, który podczas awantury uderzył innego mężczyznę rozbitym kuflem i spowodował u niego obrażenia ciała. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Stróże prawa, pomimo utrudnionego kontaktu z pokrzywdzonym zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu sprawcy uszkodzenia ciała.

Awantura w barze w Żorach. Uderzył w twarz mężczyznę rozbitym kuflem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło na osiedlu Pawlikowskiego. Ok. godz. 3.30 policjanci zostali wezwani do jednego z lokali, gdzie wywiązała się awantura pomiędzy klientami. Jak ustalili, mundurowi mężczyźni pokłócili się, a chwilę później zaczęli szarpać. W czasie bijatyki jeden z nich chwycił rozbity kufel i uderzył nim drugiego w okolice skroni. Ranny 39-latek został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala, a 41-latek trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci po tym, jak ustalili przebieg zdarzenia, zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutów 41-latkowi. Mężczyzna przyznał się, że faktycznie dopuścił się czynu, jednak jak twierdzi w obronie własnej. 41-latek złożył też wniosek o dobrowolne poddanie się karze.
(acz)