Sobota, 8 maja 2021

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

RSS

Wiemy kto wystąpi w „Jak oni tańczą”

04.09.2019 19:00 | 2 komentarze | juk

Niektórzy pomagają biegając, jeżdżąc na rowerze czy pływając. Oni chcą tę pomoc wytańczyć. Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja charytatywnego tanecznego show w Radlinie. - Widzowie z pewnością nie będą się nudzić - zapowiadają organizatorzy.

Wiemy kto wystąpi w „Jak oni tańczą”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

21 września odbędzie się dwunasta już odsłona inicjatywy radlińskiej grupy tańca towarzyskiego Deja Vu pod nazwą „Jak oni tańczą”. W trakcie poprzednich edycji taneczne show ubarwiały występy zespołów, wokalistów czy też sportowe pokazy i licytacje. Charytatywny charakter imprezy oraz niekwestionowane widowisko, jakie organizatorzy serwują odbiorcom sprawiają, że co roku widownia podczas koncertów wypełniona jest po brzegi.

Od pierwszej edycji założeniem imprezy było połączenie tancerza lub tancerki z grupy Deja Vu z zaproszonym gościem, będącym ważnym członkiem lokalnej społeczności. Na przestrzeni wszystkich edycji występowali już księża, biznesmeni, nauczyciele i sportowcy. - W tym roku będzie to iście męski pojedynek - zapowiada Grzegorz Święty, organizator imprezy. Podbijać serca widzów w wirującym walcu wiedeńskim, namiętnej rumbie, energicznym jive’ie, czy szalonym quickstepie będą: Dariusz Krause (współzałożyciel grupy Radlinioki w biegu) i Kinga Grabowska, Patryk Groborz (aktor Radlińskiego Studia Teatralnego) i Agata Skaba, Przemysław Niedźwiecki (dziennikarz Radia 90) i Anna Poloczek, Marek Golec (wolontariusz stowarzyszenia Radlińska Przystań) i Wiktoria Kaziszyn oraz Adam Cyran (radliński radny) i Magdalena Święty. - Pary będą tańczyć w rytm przebojów wszech czasów, czyli muzyki, którą zna każdy, od najmłodszego do najstarszego - zdradza Grzegorz Święty.

Wzorem lat ubiegłych odbędą się dwa koncerty, o godz. 16.00 i 19.00. Wejściówki w formie cegiełek na charytatywne wydarzenie można nabyć od 9 września w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie. Zebrane środki zostaną przekazane podopiecznym stowarzyszenia Radlińska Przystań. - Dobro wraca ze zdwojoną siłą. Dlatego warto pomagać i poprzez niewielki wysiłek zrobić coś dobrego dla potrzebujących - puentuje organizator imprezy.

(juk)