Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

Wakacyjny Festyn Rodzinny z bezpłatnymi atrakcjami

21.08.2019 14:49 | 0 komentarzy | (q)

20 bezpłatnych dmuchanych atrakcji, występ zespołu Mała Brenna, animacje, pokazy i to wszystko bez alkoholu – tak zapowiada się Wakacyjny Festyn Rodzinny, który zostanie zorganizowany w Radlinie 30 sierpnia.

Wakacyjny Festyn Rodzinny z bezpłatnymi atrakcjami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza odbędzie się na boisku sportowym w Radlinie przy ul. Mariackiej. Początek festynu zaplanowano na godzinę 16.00 w piątek 30 sierpnia. Do dyspozycji gości będzie aż 20 dmuchanych rodzinnych atrakcji, stoiska z lodami rzemieślniczymi, zdrową wodą, gastronomiczne oraz z piwem – wyłącznie bezalkoholowym. Impreza organizowana jest bowiem pod hasłem „0% alkoholu, 100% zabawy”.

Ponadto organizatorzy zapowiadają animacje, konkursy z nagrodami (talonami oraz wejściówkami do radlińskich firm i instytucji), przelot balonu, pokazy Zumby, warsztaty tworzenia biżuterii oraz występ zespołu regionalnego Mała Brenna. Wstęp będzie bezpłatny. Festyn organizowany jest przez Forum Firm z siedzibą w Radlinie, Miasto Radlin, MOSiR Radlin oraz firmę Fight Ball w oparciu o dofinansowanie z Miejskiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Szczegółowe informacje na stronie www.forum.radlin.pl.