Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

2092 darmowe ebooki

19.08.2019 17:33 | 0 komentarzy | d

Raciborska biblioteka przypomina i zachęca swoich czytelników do skorzystania z bezpłatnego dostępu do platformy książek elektronicznych Ibuk Libra.

2092 darmowe ebooki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To dobra wiadomość dla osób posiadających urządzenia mobilne (tablet, smartfon), które umożliwiają czytanie publikacji elektronicznych - bez kolejek, bez wychodzenia z domu, 7 dni w tygodniu. Teraz dzięki raciborskiej bibliotece czytelnicy mogą cieszyć się aż 2092 tytułami książek z zakresu prawa, medycyny, nauk społecznych, ekonomicznych, humanistycznych czy technicznych, publikacji dla dzieci i młodzieży oraz literatury faktu, pięknej i kobiecej. Wśród ciekawszych pozycji, które znajdują się na platformie Ibuk Libra, warto wymienić, chociażby takie książki jak: „Miłość w Ustroniach” Małgorzaty Kasprzyk, „Jak zawsze” Zygmunta Miłoszewskiego, „1945. Wojna i pokój” Magdaleny Grzebałkowskiej, „Inna dusza” Łukasza Orbitowskiego, inspirujące poradniki: „Jak jeść, by zdrowo żyć” Roberta Jarząbkiewicza i „Uprzedzić chorobę” Ewy Danuty Białek czy „Z przysłowiami za pan brat” Renaty Piątkowskiej dla najmłodszych czytelników.

Aby wypożyczyć książki, konieczny jest jedynie dostęp do internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną, biblioteka poleca filmiki instruktażowe:

źródło: MiPBP w Raciborzu, oprac. (d)