Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Drożyzna na memoriale? Czytelnicy: Ktoś odleciał

19.08.2019 18:30 | 10 komentarzy | web, ż

25 złotych za kiełbaskę i kromkę chleba z musztardą. Tyle trzeba było zapłacić za przekąskę podczas strażackiego memoriału. - Ktoś odleciał - komentują czytelnicy Nowin.

Drożyzna na memoriale? Czytelnicy: Ktoś odleciał
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czytelnicy Nowin zwracają uwagę na drożyznę podczas strażackiego memoriału, który w miniony weekend zorganizowano w Raciborzu. Odstraszały przede wszystkim ceny posiłków.

- Wziąłem 50 złotych i poszedłem kupić dwie kiełbaski z grilla. Zamówiłem jeszcze piwo. Zdębiałem, gdy sprzedawca "zaśpiewał" 60 złotych. Szaszłyk kosztował 35 złotych. A piwo oczywiście nie "Raciborskie", tylko "Tyskie" - mówi zbulwersowany Czytelnik, który jednocześnie zwraca uwagę, że to właśnie Stanisław Borowik był głównym przeciwnikiem wprowadzenia niewielkich opłat za wstęp na koncert Kultu podczas Dni Raciborza. Radny, jednocześnie organizator strażackiego memoriału, podnosił, że raciborzanie zasługują na darmowe imprezy.

- Tutaj koncerty Feel i Tabu może i były za darmo, ale ceny za jedzenie na pewno nie były przystępne dla wszystkich raciborzan... - dodaje Czytelnik.

Czy Wy również zwróciliście uwagę na drożyznę podczas memoriału?

Ludzie:

Stanisław Borowik

Stanisław Borowik

Radny miasta Racibórz, strażak.