Niedziela, 28 lutego 2021

imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

RSS

Pożyczka w 15 minut, czy to możliwe?

05.08.2019 13:21 | 0 komentarzy | MK

Potrzebujesz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Pożyczka w 15 minut, czy to możliwe?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 To pożyczki online w 15 minut poprzez portal pożyczki 24. W poniższym artykule znajdziesz odpowiedzi na pytania: 

 • jakie są rodzaje pożyczek dostępne na stronie,
 • jakie wymogi trzeba spełnić,
 • jakie są dostępne ofert pożyczek przez internet
 • jak działa serwis pożyczki-24.

Wachlarz pożyczek dostosowany do potrzeb

W skład oferty strony wchodzą różne rodzaje pożyczek. Wśród nich jest np. pożyczka pozabankowa. Nie ma w tym przypadku żadnej ingerencji banku. Nie trzeba udawać się do banku, wszystkie niezbędne formalności można załatwić przez internet w nawet w 15 minut. Duże znaczenie odgrywa fakt, że decyzja o przyznaniu pożyczki online zapada niemal natychmiastowo. Jeśli zależy nam na czasie, taka forma zdobycia brakujących pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem. Choć w teorii na przelanie kwoty pożyczki na konto można czekać nawet dobę, w praktyce jest to kilkanaście minut. Słowem błyskawicznie otrzymamy potrzebne pieniądze.

Innym rodzajem jest pożyczka przez internet. Jako ten rodzaj pożyczek uznaje się usługi, w których prywatna firma udziela pożyczek na podstawie umowy cywilnoprawnej ograniczonej Polskim prawem. Zakres tak udzielanej pożyczki oraz jej parametry tj.: maksymalne oprocentowanie, wysokość kosztów są również regulowane przepisami odpowiednich ustaw. Klient zaciągający zobowiązanie w postaci pożyczki pozabankowej dostępnej na stronie jest obecnie chroniony przepisami prawa, aby nie doszło do udzielenia lichwy. 

Kolejnym pojęciem jest pożyczka przez internet na konto. W tym przypadku proces przyznawania pożyczki online jest prosty, ale w większości przypadków wymagają weryfikacji tożsamości poprzez mały przelew ze swojego konta bankowego. Zwyczajowo jest to kwota przelewu w wysokości od 0,01 zł do 1 zł. Pożyczkodawca sprawdza wówczas po pierwsze, czy składający klient jest właścicielem (lub współwłaścicielem) konta bankowego. Dodatkowo poznaje on numer konta i automatycznie przelana zostaje udzielona pożyczka pozabankowa. Pożyczki przez internet stają się tutaj szybkim produktem finansowym, który trafia bezpośrednio i szybko na konto klienta. Pożyczka przez internet na konto jest ofertą kierowaną wyłącznie osobom, które posiadają konto osobiste w Polsce. 

Jake wymogi trzeba spełnić, żeby wziąć pożyczkę przez iinternet?

Aby wziąć pożyczkę, niepotrzebne są zgody z banków. Należy spełnić kilka, prostych zasad: 

 1. Być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej
 2. Posiadać ważny dokument tożsamości / dowód osobisty lub paszport /
 3. Mieć pełną zdolność do czynności prawnych
 4. Posiadać konto osobiste w banku
 5. Posiadać telefon komórkowy

Wyżej wymienione warunki są ogólne i obowiązują do wszystkich ofert. W zależności od konkretnej ofert banku mogą się one jednak nieznacznie różnić. Przykładowo może to być: zakres wiekowy, źródło dochodów, czy też brak negatywnych wpisów w poszczególnych bazach dłużników. 

Szereg sprawdzonych firm z pożyczkami

Strona pożyczki24.pl zbiera wiele ofert pożyczek online w jednym miejscu. Firmy, które przedstawiają swoją ofertę na stronie to m.in.:

 • VIVUS,
 • Wonga,
 • Credy,
 • Szybka Gotówka,
 • Euroloan,
 • Lendon,
 • Fostero,
 • oraz wiele innych.

Jak działa serwis pożyczki-24?

Strona www.pozyczki-24.pl ułatwia dostęp do szybkich pożyczek pozabankowych, ale również ostrzega przed pochopnym zadłużaniem się. Należy pamiętać, że każda decyzja o wzięciu zobowiązania finansowego obciąża domowy budżet. Trzeba mieć to na uwadze, gdy decyduje się na wzięcie pożyczki. Jeżeli zaistnieje problem ze spłatą, należy co ważne przed jej upływem skontaktować się z pożyczkodawcą, aby określić warunki przesunięcia spłaty.

Każdemu klientowi przysługuje prawo od odstąpienia od zawarcia umowy i otrzymania jej na swoje konto. Ma na to dokładnie 14 dni, musi jednak pamiętać o zwrocie otrzymanych pieniędzy. Strona zastrzega przed pułapką spłaty rat pożyczki kolejną pożyczką. Jest to prosta droga do tego, aby wpaść w spiralę zadłużenia. Wiąże się to z wieloma kłopotami, nawet z zajęciami komorniczymi.

Wniosek o pożyczkę można złożyć przez 24 godziny 7 dni w tygodni. 

 

Materiał zewnętrzny