Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Jak utrzymać zainteresowanie partnera? To bardzo proste!

05.08.2019 12:46 | 0 komentarzy | MK

Pierwsze miesiące waszego związku mogą wydawać się cudowne. Możecie mieć wrażenie, że nie jesteście w stanie żyć bez siebie, a wasze zainteresowanie sobą nigdy się nie zmniejszy. Okazuje się jednak, że kiedy te pierwsze tygodnie mijają, to on może stracić zainteresowanie, a ona poczuje się ignorowana, niepotrzebna i niekochana. Jest to problem młodych par, które są ze sobą dopiero od kilku tygodniu, ale zdarza się to również w związkach o znacznie dłuższym stażu. Warto przekonać się, czy są jakieś sposoby, które podpowiadają, jak utrzymać zainteresowanie partnera, tak by związek mógł na tym zyskać, a miłość wydawała się nie wygasać.

Jak utrzymać zainteresowanie partnera? To bardzo proste!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zobacz naszą recenzję - https://byc-zdrowym.pl/probreast-plus-na-powiekszanie-piersi-cena-opinie-efekty/

Dlaczego on traci zainteresowanie?

Nie wiele kobiet zdaje sobie sprawę, ale są rzeczy, które mogą sprawić, że mężczyzna szybko straci nami zainteresowanie. Te pierwsze tygodnie, a nawet miesiące w nowym związku są bardzo ważne i decydują one, czy nowa miłość będzie trwała dłużej, czy okaże się zwykłym zauroczeniem, które szybko mija. To, co kobieta robi w tym czasie może być zachętą dla mężczyzny, by miał chęć poznawać ją coraz bardziej. Jest to szansa na to, by pokazać mu, że kobieta jest tajemnicza i cały czas jest w niej wiele rzeczy do okrycia. To właśnie podtrzymanie tego uczucia sprawi, że on nie straci zainteresowania mimo upływu czasu. Jednak, by utrzymać taki stan rzeczy, należy pamiętać o wielu podstawowych zasadach. Kobiety często o nich zapominają i robią rzeczy, które odsłaniają ich wszystkie tajemnice, a także słabości. Przez to mężczyzna już po kilku tygodniach zdaje sobie sprawę kim jest jego kobieta, jaki ma charakter oraz, ma pewność, że ona jest w stanie dla niego zrobić wszystko. Takie poczucie pewności sprawi, że jego zainteresowanie zacznie się zmniejszać, aż zniknie całkowicie. Należy mieć to na uwadze. Skoro już wiemy, dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie, czas się przekonać co zrobić, by tego uniknąć.

Nie mów mu wszystkiego o sobie

To oczywiste, że na początku będziecie chcieli dowiedzieć się o sobie nawzajem, jak najwięcej. Jednak to nie oznacza, że musisz mu zdradzać wszystkie tajemnice ze swojego życia już po miesiącu znajomości. Zostaw coś na później. Jeżeli on wypytuje ze szczegółami o twoje życie to staraj się mówić ogólnikowo. Mów to, co uważasz za słuszne. To dopiero początek waszej znajomości, więc nie masz obowiązku mu mówić wszystkiego. Jeżeli jednak postąpisz inaczej, to będziesz dla niego jak otwarta księga i to niestety w złym znaczeniu. Straci tobą zainteresowanie, jak tylko dowie się wszystkiego i nie będziesz miała mu nic ciekawego do powiedzenia.

Zaskakuj go historyjkami ze swojego życia

Codziennie staraj się przypomnieć sobie o jakiej historii ze swojego życia. Może to być wyjazd na wycieczkę z klasą w podstawówce, czy to jak wybrałaś się na wakacje z rodzicami i uczyli cię pływać. Nie musi to być spektakularne wydarzenie, ważne by było nowe dla niego. Opowiadaj mu jedną historię na jakiś czas, a dzięki temu stwierdzi on, że zawsze masz coś nowego do powiedzenia o sobie, a twoje życie jest niezwykle ciekawe. To zwiększy jego zainteresowanie tobą i sprawi, że będzie z niecierpliwością czekał na kolejne szczegóły z twojego życia.

Zaskakuj wyglądem

Nie musisz codziennie ubierać się, jak kobieta sukcesu, czy wciskać się w obcisłe sukienki, tylko po to, by zrobić na nim wrażenie. Jednak przynajmniej raz w tygodniu postaraj się go zaskoczyć nową fryzurą, czy jakąś zamianą w makijażu. Dzięki temu będziesz wzbudzać jego zainteresowanie nie tylko tym co masz do powiedzenia, ale również swoim wyglądem. Staraj się, szczególnie kiedy masz do tego największą okazję. Oznacza to, że kiedy gdzieś razem wychodzicie postaraj się włożyć na siebie coś nowego, w czym on jeszcze cię nie widział. Nie przesadzaj jednak. Nie rób tego za często i codziennie. Zbyt częste zmiany mogą sprawić, że on tego nie zauważy lub przyzwyczai się do tego, że codziennie masz na sobie coś nowego lub masz inną fryzurę, przez co zmiana w inną stronę sprawi, że poczuje się zawiedziony. Staraj się więc znaleźć równowagę.

Nie zgadzaj się zawsze z jego zdaniem

Może ci się wydawać, że jeżeli zawsze będziesz zgadzać się z jego zdaniem lub zawsze przyznasz mu rację, to będzie wam się lepiej żyło. Jednak to nie jest dobry krok w związku. Sprawi on jedynie, że mężczyzna poczuje, że nie masz swojego zdania i nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Oczywiście jeżeli zawsze będziesz się mu sprzeciwiać, nawet jeżeli zgadzasz się z jego zdaniem, to również nie będzie dobre postępowanie. W tej sytuacji także musisz znaleźć równowagę. Jeżeli nie zgadzasz się z nim, to otwarcie mu to powiedz. Na pewno się na ciebie nie obrazi, ale uzna, że jesteś ciekawa, masz swoje zdanie i zyskasz dzięki temu jego szacunek.

Materiał zewnętrzny