Wtorek, 2 marca 2021

imieniny: Heleny, Henryka, Halszki

RSS

Kampanii wyborczej jeszcze nie ma, ale poseł Sobierajski już spotyka się z mieszkańcami

30.07.2019 11:10 | 6 komentarzy | żet

Wodzisław Śląski, Żory, Racibórz, Kuźnia Raciborska oraz mniejsze gminy w naszym regionie - wszędzie tam można spotkać posła Czesława Sobierajskiego (PiS).

Kampanii wyborczej jeszcze nie ma, ale poseł Sobierajski już spotyka się z mieszkańcami
Z posłem Czesławem Sobierajskim spotkał się również prezydent Raciborza Dariusz Polowy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W poniedziałkowe popołudnie 29 lipca spotkaliśmy na raciborskim rynku posła Czesława Sobierajskiego. - Mogę siedzieć w biurze i czekać, ale w taki sposób - wychodząc do ludzi - mogę przeprowadzić dziennie nawet kilkadziesiąt efektywnych rozmów - mówi parlamentarzysta.

Poseł Sobierajski przyznaje, że kampania wyborcza jeszcze się nie zaczęła, ale on już teraz zabiega o spotkania z ludźmi. - Zdarzają się ludzie nie z mojej bajki, ale takie rozmowy też są cenne. Na rynku w Żorach miałem takiego rozmówcę... Zadawał bardzo celne pytania i choć nie daliśmy się przekonać do racji drugiej strony, to było to krzepiące i twórcze - mówi Cz. Sobierajski.

Czasem spotkanie z posłem nie kończy się na wymianie argumentów, ale rozwiązaniu konkretnych problemów mieszkańców. - W Wodzisławiu przyszli do mnie państwo z pewną sprawą. Spojrzałem w papiery i widzę, że leży to w gestii wojewody. Dzwonię, za pięć minut oddzwania dyrektor i załatwiamy sprawę od ręki - dodaje poseł.

Ludzie:

Czesław Sobierajski

Czesław Sobierajski

Były poseł na Sejm RP, polityk Prawa i Sprawiedliwości