Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Wielki śmietnik. Tak rano wyglądał Rodzinny Park Rozrywki

24.07.2019 19:44 | 19 komentarzy | mak

Połamane meble, pełno pustych butelek, puszek, inne śmieci - Rodzinny Park Rozrywki w Wodzisławiu Śląskim wyglądał rano jak pobojowisko. Radna miejska Grażyna Pietyra apeluje do prezydenta Mieczysława Kiecy o podjęcie działań, które mają poprawić ład i bezpieczeństwo w parku.

Wielki śmietnik. Tak rano wyglądał Rodzinny Park Rozrywki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdjęcia, które ilustrują jaki bałagan panował w parku dziś rano, opublikowała w mediach społecznościowych szefowa miejskiej spółki Domaro Barbara Chrobok. - 5.30 rano. Na Trzech Wzgórzach widać ktoś się wczoraj (albo pewnie i dzisiaj) "świetnie" bawił - napisała poirytowana.

Sprawę postanowiła też skomentować radna miejska Grażyna Pietyra. - Gdzie ochrona parku? Dokąd mieszkańcy będą narażeni na imprezowiczów? Kto winien tej sytuacji? - napisała radna w mediach społecznościowych. Poinformowała też, że w reakcji złożyła pismo do prezydenta Mieczysława Kiecy. Apeluje w nim o podjęcie działań, które mają poprawić ład i bezpieczeństwo w parku. Dodaje, że odkąd zaczęły się wakacje, okoliczni mieszkańcy muszą być świadkami imprez urządzanych na terenie parku. A niestety nierzadko uczestnicy tych imprez pozostawiają po sobie bałagan i zachowują się zbyt głośno. - Wraz z rozpoczęciem wakacji zaczęła się gehenna mieszkańców związana z licznymi imprezami urządzanymi na terenie parku - zauważa radna.

fot. Facebook/Barbara Chrobok

Ludzie:

Grażyna Pietyra

Grażyna Pietyra

Radna Miasta Wodzisławia Śląskiego.