Sobota, 24 sierpnia 2019

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Nawet burza nie przerwała pikniku w Sławikowie [ZDJĘCIA]

22.07.2019 12:29 | 0 komentarzy | d

Początkowo miał odbyć się w farskich ogrodach, jednak ze względu na trwającą burzę został przeniesiony do miejscowego Domu Kultury. W niedzielę 21 lipca w sławikowskiej parafii zorganizowano piknik rodzinny z okazji dnia św. Krzysztofa.

Nawet burza nie przerwała pikniku w Sławikowie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ramach wydarzenia na dzieci czekało wiele atrakcji, takich jak taniec Zumba przygotowany przez Akademię Fitness w Raciborzu, spotkanie z policyjnym Sznupkiem, możliwość wykonana zdjęć w wozie policyjnym i strażackim czy malowanie twarzy.

Uczestnicy pikniku mieli również możliwość przymierzenia policyjnego stroju bojowego oraz przejścia toru przeszkód w alkogoglach. Na scenie specjalnie przygotowany pokaz umiejętności strażackich zaprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Miejsca Odrzańskiego, a później zatańczyli podopieczni Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Gwiazdą pikniku był solista Markus Mörl z Niemiec, który zaserwował publiczności dawkę pozytywnej energii i znanych niemieckich szlagierów. Podczas pikniku można było posmakować swojskiego ciasta, wypić pyszną kawę oraz zjeść smaczną śląską kiełbasę z grilla.

fot. Jennifer Wochnik