Czwartek, 22 kwietnia 2021

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

Patrol

Zatrzymani z narkotykami w Jastrzębiu

19.07.2019 08:17 | 0 komentarzy | acz

W ręce jastrzębskich policjantów wpadło trzech podejrzanych o posiadanie narkotyków i osoba poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Grożą im nawet 3 lata więzienia.

Zatrzymani z narkotykami w Jastrzębiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

17 lipca kilka minut po 16.00 stróże prawa z wydziału kryminalnego przeszukiwali mieszkanie na ulicy Wielkopolskiej. W mieszkaniu tym nie dość, że zastali mężczyznę lat 26, który był poszukiwany, to jeszcze zatrzymano jastrzębiankę lat- 29 i mężczyznę z Żor lat 24, którzy posiadali środki zabronione w postaci KATYNON (0,66 grama), MDMA (0,58 grama), PENTEDRON (0,90 grama). Wszystkie osoby zostały zatrzymane.

Tego samego dnia policjanci zespołu wywiadowczego około godziny 23.20 na ulicy Wielkopolskiej w rejonie garaży zauważyli mężczyzę nerwowo się zachowującego, na polecenie mundurowych, mężczyzna dobrowolnie wydał narkotyk, który posiadał przy sobie narkotyk KATYNON (0,61 grama), w związku z posiadaniem środków zabronionych mężczyzna został zatrzymany.

Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymane osoby doprowadzili do policyjnego aresztu. Zatrzymanym przedstawiony zostanie zarzut za posiadanie substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwo grożą 3 lata więzienia.
(acz)