Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Patrol

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Złodziej ze zdjęcia kradnie okulary w rybnickich galeriach

16.07.2019 19:35 | 0 komentarzy | acz

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzany o kradzież dwóch par okularów przeciwsłonecznych w centrach handlowych w Rybniku o łącznej wartości prawie 1000 złotych.

Złodziej ze zdjęcia kradnie okulary w rybnickich galeriach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z ustaleń śledczych wynika, że 25 maja bieżącego roku, mężczyzna dwukrotnie kradł w salonach optycznych na terenie galerii handlowych w centrum Rybnika. Jego łupem padły okulary przeciwsłoneczne marki Lacoste o łącznej wartości blisko 1000 złotych. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstw. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz wszystkich, którzy posiadają informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.
(acz)