Wtorek, 7 lipca 2020

imieniny: Estery, Metodego, Kiry

RSS

Samobójstwo na torach w Rybniku - Paruszowcu [AKTUALIZACJA]

15.07.2019 23:15 | 7 komentarzy | AgaKa

Krótko po 22:00 dotarła do nas informacja o wypadku, do jakiego miało dojść w okolicy Paruszowca. Nieoficjalnie mówi się, że pewien mężczyzna popełnił samobójstwo pod kołami pociągu. Na miejscu pojawiła się straż, policja i prokurator.

Samobójstwo na torach w Rybniku - Paruszowcu [AKTUALIZACJA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policja potwierdza jedynie, że doszło do tragedii i że zginął mężczyzna. Sprawdzana jest jego tożsamość. Pociąg był relacji Katowice-Wodzisław Śląski. Pasażerowie po długim oczekiwaniu zostali przeniesieni do innego pociągu.

AKTUALIZACJA

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj, około godziny 21.45 w rejonie przejazdu kolejowego w dzielnicy Rybnika - Kamień. W wyniku potrącenia przez pociąg relacji Kraków-Wodzisław Śląski, zginął 66-letni mężczyzna. Ruch kolejowy na tym odcinku został wstrzymany na kilka godzin.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 21.45 w rejonie przejazdu kolejowego na ulicy Robotniczej przy skrzyżowaniu z ulicą Mikołowską. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Wodzisławia Śląskiego pociąg osobowy, potrącił mężczyznę który rzucił się wprost pod nadjeżdżający skład kolejowy. Mężczyzna zginął na miejscu. Śledczy wyjaśniają co skłoniło 66-latka do tak desperackiego czynu.