Poniedziałek, 17 lutego 2020

imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

RSS

Jastrzębski konkurs fotograficzny

13.07.2019 11:37 | 0 komentarzy | AgaKa

Konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcie ukazujące walory krajobrazowe miasta.

Jastrzębski konkurs fotograficzny
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To mieszkańcy są sercem Jastrzębia-Zdroju i to ich opinia jest dla nas zawsze najważniejsza. Chcemy zobaczyć, jak jastrzębianie widzą nasze miasto: które miejsca i wydarzenia są dla nich szczególnie ważne, czym chcieliby się pochwalić, z czym wiążą najlepsze wspomnienia.

Dlatego też Miasto Jastrzębie-Zdrój ogłasza konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie wykonane na terenie miasta. Nie wyznaczamy ściśle tematyki zdjęć, pragniemy jedynie, by  zgłoszone prace wpisywały się w szeroko rozumiane hasło promocyjne „Kręci mnie Jastrzębie!”, ukazując walory krajobrazowe miasta. W ramach konkursu przyjmujemy zarówno fotografie wykonywane w ostatnich latach, jak i archiwalne.  Autorzy najlepszych prac (wyłonieni przez profesjonalne jury) otrzymają nagrody, z wyróżnionych zdjęć powstanie kalendarz, a także wystawa, która będzie prezentowana w holu głównym Urzędu Miasta.

Choć konkurs powstał z myślą o mieszkańcach naszego miasta, ma on formułę otwartą i mogą brać w nim udział również osoby, które nie mieszkają na stałe w Jastrzębiu-Zdroju.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2019. Szczegóły w regulaminie na naszej stronie internetowej. Kartę zgłoszenia można pobrać tutaj.