Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Kolejny market zniknie z Wodzisławia? "E.Leclerc do zamknięcia"

10.07.2019 07:06 | 82 komentarze | mak

Nasi czytelnicy przekazali nam, że market E.Leclerc w Wodzisławiu Śląskim ma zostać zamknięty. - Niedawno zniknęło Tesco, a wkrótce to samo w Wodzisławiu stanie się ze sklepem E.Leclerc - informują nas.

Kolejny market zniknie z Wodzisławia? "E.Leclerc do zamknięcia"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Pod koniec maja pracownicy marketu E.Leclerc dostali wypowiedzenia - przekazała nam jedna z mieszkanek Wodzisławia Śląskiego. Na początku czerwca zwróciliśmy się do rzecznika prasowego grupy E.Leclerc z pytaniami - chcieliśmy wiedzieć kiedy sklep ma zostać zamknięty i ilu pracowników otrzymało wypowiedzenia. Do tej pory rzecznik nie potwierdził nam jednak informacji o likwidacji sklepu. Udało nam się za to porozmawiać z pracownikami sklepu w Wodzisławiu. - Tak, sklep zostanie zamknięty. Ma działać do 24 sierpnia. Z tego, co wiem, to na razie nie ma pomysłu, jak budynek zostanie później wykorzystany - mówi nam jedna z pracownic.


AKTUALIZACJA 11 lipca 2019 r., godz. 18.54:

- Potwierdzam informację o zamknięciu placówki w Wodzisławiu Śląskim. Zakończenie sprzedaży planowane jest na 24 sierpnia. Obecnie trwa proces sukcesywnego rozwiązywania umów z pracownikami. Była to decyzja podyktowana czynnikami ekonomicznymi - wyjaśnia Paweł Półgrabski, prezes zarządu E.Leclerc w Wodzisławiu Śl.