Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

AKTYWNE LATO z Akademią Fitness

08.07.2019 10:34 | 0 komentarzy | EK

Bądź z nami na letnich eventach w parku ROTH i zobacz, ile zdrowia i radości dają ćwiczenia na świeżym powietrzu

AKTYWNE LATO z Akademią Fitness
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akademia Fitness to klub, który od siedmiu lat propaguje aktywny tryb życia wśród mieszkańców Raciborza i okolic. Akademię tworzy zespół specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe. Zajęcia są prowadzone w 3 klimatyzowanych salach ćwiczeń w dwóch lokalizacjach przy ul. Ocickiej 4 i ul. Zamkowe 4 (aqua park H2Ostróg).

AKTYWNE LATO to akcja, która ma zachęcić nowe osoby i stałych klubowiczów do aktywności na świeżym powietrzu w trakcie lata. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli okazji poćwiczyć jeszcze razem z nami. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. A dla naszych klubowiczów to możliwość zyskania dodatkowych pieczątek w letnim programie motywacyjnym. Przyjdż w stroju sportowym, weź ze sobą wodę i dobry humor. Zajęcia odbędą się przy dobrej pogodzie. Czekamy w raciborskim parku Roth, obok muszli koncertowej.

  • 14 lipca (niedziela) godzina 17.00 zajęcia LATINO DANCE
  • 27 lipca (sobota) godzina 9.00 zajęcia JOGA
  • 3 sierpnia (sobota) godzina 9.00 zajęcia TRENING OBWODOWY

A na zakończenie lata - 31 sierpnia (sobota) na ul. Zamkowej 4 obok aqua parku H2Ostróg spotykamy się na imprezie FITNESS DLA ZDROWIA w ramach V Rafako Półmaratonu Racibórz.

Więcej informacji pod numerem telefonu 788 868 656, w Akademii Fitness na ul.Ocickiej 4 lub na stronie https://akademia-fitness.eu/aktywne-lato-z-akademia-fitness/

PRZYJDŹ I ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!

Tekst sponsorowany