Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Patrol

Dachowanie bmw, pożar bmw, a na koniec ratunek nieprzytomnej kobiety

04.07.2019 09:39 | 1 komentarz | żet

3 lipca strażacy z powiatu raciborskiego wyjeżdżali do akcji trzy razy, interweniując w Babicach oraz Raciborzu.

Dachowanie bmw, pożar bmw, a na koniec ratunek nieprzytomnej kobiety
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza interwencja strażaków polegała na zabezpieczeniu wypadku, do którego doszło około godz. 15.30 na ul. Rudzkiej w Raciborzu. Dachowało tam bmw kierowane przez 31-letnią mieszkankę powiatu gliwickiego. Kobieta doznała poważnych obrażeń, samochodem podróżowała również jej sześcioletnia córka. Więcej informacji: Dachowanie bmw w Raciborzu. Młoda kobieta i jej sześcioletnia córka trafiły do szpitala [ZDJĘCIA].

Kolejna interwencja to ul. Wiejska w Babicach, gdzie paliło się bmw (godz. 17.34). Gdy strażacy dojechali na miejsce, pojazd stał już w płomieniach. Ogień został ugaszony poprzez podanie piany gaśniczej. Przypuszczalnie zarzewiem pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 10 tys. zł.

Ostatnia interwencja strażaków odnotowana w środę 3 lipca polegała na wyważeniu drzwi do mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu (godz. 23.23). W środku miała przebywać kobieta wymagająca pomocy lekarskiej. Po wejściu do lokalu strażacy oraz ratownicy pogotowia natrafili na nieprzytomną 46-latkę. Kobieta trafiła do szpitala. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 1 tys. zł (uszkodzone drzwi).