Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

W Rudniku będą uczyć bezpiecznego korzystania z internetu

03.07.2019 13:01 | 0 komentarzy | d

Gmina Rudnik zaprasza do udziału w projekcie pt.: "Nadążamy za młodymi - w Internecie sobie radzimy". Pierwsze szkolenia już w lipcu.

W Rudniku będą uczyć bezpiecznego korzystania z internetu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Idea przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn w wieku powyżej 25 roku życia, którzy pragną nabyć umiejętności cyfrowe, czyli umiejętność swobodnego i bezpiecznego korzystania z zasobów internetu.

- Projekt skierowany jest do mieszkańców gminy Rudnik, jak również osób spoza gminy, z terenu woj. śląskiego i opolskiego, jednakże pierwszeństwo udziału mają mieszkańcy gminy Rudnik – czytamy na stronie internetowej urzędu. - Szkolenia będą prowadzone w miejscowościach, w których utworzy się grupa min. 10 chętnych osób, w lokalach gminnych (świetlice, GCI, inne). Zapewniamy szkoleniowców, sprzęt i catering – podkreślają urzędnicy.

Wszelkich informacji udziela koordynator projektu w urzędzie gminy pod numerem tel. 32 410 64 28 oraz mailowo: urzad@gmina-rudnik.pl.

Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków zewnętrznych. Mowa o projekcie "Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.