Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

Pułapki na raciborskich ścieżkach rowerowych

24.06.2019 18:30 | 3 komentarze | web, żet

Czytelnik Nowin ostrzega przed fragmentami słupków, które zostały pozostawione na ścieżkach rowerowych wzdłuż Odry.

Pułapki na raciborskich ścieżkach rowerowych
fot. Czytelnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Bardzo niebezpieczne miejsce pozostałości po słupku. Rower w kiepskim stanie. Rowerzysta doznał wielu stłuczeń - czytamy w liście do redakcji, którego autor postanowił przestrzec pozostałych Czytelników Nowin przed tym, co go spotkało.

W miniony piątek autor listu wybrał się na wycieczkę rowerową drogami rowerowymi na wałach przeciwpowodziowych w Raciborzu. W pewnym momencie, jadąc od strony Płoni, najechał kołem na wystający ze ścieżki fragment słupka, co skończyło się upadkiem.

- Jeżdżę dość szybko. Przy sporym zagęszczeniu rowerzystów nie trudno trafić na taką pułapkę. Ogólnie te słupki na ścieżce to kiepski pomysł - czytamy w liście do redakcji.


oprac. żet


Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.