Piątek, 3 lipca 2020

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

„Zrób Selfie i zaskocz Nas!”. Konkurs został zakończony.

12.06.2019 10:53 | 0 komentarzy | MK

TEKST AKTUALIZOWANY

Na Festiwalu Przedsiębiorczości, który odbędzie się na Zamku Piastowskim już w najbliższą sobotę w godz. 11:00-14.00 mamy dla Was do wygrania voucher na weekendowy pobyt 2 osób w luksusowym hotelu Alpin w Szczyrku o wartości 1000 zł! Voucher obejmuje 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz godzinny relaks w saunie i jacuzzi na wyłączność! Czytaj jak wygrać nagrodę.

„Zrób Selfie i zaskocz Nas!”. Konkurs został zakończony.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co musisz zrobić? Tylko Selfie!

Zrób sobie zdjęcie (koniecznie selfie!)  i zamieść je w komentarzu postu konkursowego na fejsbuku na profilu Nowiny.pl wraz z opisem (miejsce oraz krótkie uzasadnienie). Zdjęcie musi być wykonane w powiecie raciborskim.

Post konkursowy, gdzie należy opublikować zdjęcie publikujemy tutaj.

Sugerujemy, żeby zdjęcie przedstawiało innowacyjność i nowoczesność naszego Miasta i Powiatu. Wygra najciekawsze zdjęcie wybrane przez Jury konkursu.

Zwycięzcę Konkursu ogłosimy podczas Festiwal Przedsiębiorczości o godz. 13:30 na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Obecność autora selfie obowiązkowa.

Śpieszcie się! Zdjęcia można dodawać tylko do 14 czerwca 2019 do godziny 12:00.

Regulamin  konkursu zamieszczamy tutaj http://bit.ly/2Z44iJy

Więcej o Festiwalu Przedsiębiorczości znajdziecie w artykule https://www.nowiny.pl/151889-badzcie-z-nami-juz-w-sobote-na-zamku-piastowskim-festiwal-przedsiebiorczosci.html

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz zachęcamy, by odwiedzić Festiwal Przedsiębiorczości. Tego wydarzenia nie można przegapić!

AKTUALIZACJA godz. 12.00.

Konkurs został zakończony. Zapraszamy wszystkim uczestników konkursu jutro na Zamek Piastowski na Festiwal Przedsiębiorczości. O godz. 13.30 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody głównej. Przypominamy, że autor najlepszego zdjęcia, które zostanie wybrane przez Jury konkursu musi być obecny na Zamku i osobiście odebrać nagrodę. Zapraszamy.